• o importerze przyczep kempingowych caretta

    Informacje o nas

My Image
My Image

Caretta.pl jest bezpośrednim przedstawicielem tureckiej marki Basoglu Caravan.


Basoglu Caravan produkuje przyczepy kempingowe od 1976 roku w fabryce o powierzchni 6000 m2 w miejscowości Adapazari. Produkcję przyczep typu „Teardrop” (Łza) rozpoczęła w roku 2008 modelem Caretta 1200, zastąpionym później modelem 1500. W 2012 zaprezentowała nowe modele Caretta Off Road i Caretta Cargo.

Przyczepy w kształcie łzy to nie wymysł współczesny. Takie pojazdy popularne były w Stanach Zjednoczonych w latach ‘50 ubiegłego wieku. Zazwyczaj były to konstrukcje stworzone przez zapalonych majsterkowiczów. Dziś jednak taką przyczepę można po prostu kupić.

Unikatowa seria przyczep kempingowych Caretta jest obecnie eksportowana z fabryki Adapazari do ponad 30 krajów i stała się flagowym produktem firmy Basoglu Caravan. Przyczepy Caretta wykonane są z materiałów najwyższej jakości i z wykorzystaniem podzespołów cenionych europejskich producentów. Osobowe wersje Caretty, model 1500 oraz Off Road, wykończone są wewnątrz materiałami najwyższej jakości, a łóżko o wymiarach 200 x 150 cm zapewnia wysoki komfort spania dla dwóch osób. Przemyślana konstrukcja zapewnia wygodę i funkcjonalność w obcowaniu z naturą.

My Image
My Image

Nasze stoisko na Offroad Show Poland – Warszawa 2016

Galeria o nas 1 Galeria o nas 2 Galeria o nas 3 Galeria o nas 4 Galeria o nas 5 Galeria o nas 6 Galeria o nas 7 Galeria o nas 8 Galeria o nas 9 Galeria o nas 10 Galeria o nas 11 Galeria o nas 12
Odwiedź nas na Facebooku
Zapraszamy

Oferujemy sprzedaż lub wynajem mini przyczep kempingowych Caretta. Ta unikatowa seria przyczep turystycznych jest obecnie eksportowana z fabryki Adapazari do ponad 30 krajów i stała się flagowym produktem firmy Basoglu Caravan.

Tanie przyczepy Caretta wykonane są z materiałów najwyższej jakości i z wykorzystaniem podzespołów cenionych europejskich producentów.

Napisz lub zadzwoń

Adres:
ul. Sosnowa 4,
76-251 Kobylnica

e-mail: [email protected]

tel. 509 266 274