• Przyczepa kempingowa off road

    Caretta Off-Road - wyprawowa przyczepa kempingowa

Przyczepa kempingowa offroadowa Caretta

Caretta Off Road jest zbudowana tak abyś mógł podczepić swoją terenówkę do w pełni samowystarczalnej przyczepy i udać się gdziekolwiek nie oglądając się za siebie. Koncepcja jaka przyświecała projektantom Caretty Off Road była taka, abyś podróżując w trudnych i odległych miejscach nie musiał rezygnować z komfortu i wygody, a przyczepa była możliwie lekka i mobilna. Dzięki kompaktowej i zwartej budowie opartej na konstrukcji tradycyjnej przyczepy łzy, teardrop, (w kabinie szerokie łóżko oraz szafki na ubrania i przybory, na zewnątrz w pełni wyposażona kuchnia), możesz przebywać w otwartej przestrzeni, łącząc się z naturą wokół siebie.

Wymiary i masy:
Długość – 4440 mm
Szerokość – 2100 mm
Wysokość – 1810 mm
Wysokość wewnątrz kabiny – 1100 mm
Masa własna – 620 kg
DMC – 750 kg

Wyposażenie standardowe przyczepy Caretta Off Road:
– Akumulator 55 Ah
– Ładowarka akumulatora
– Oś off Road AL-KO
– Układ hamulcowy AL-KO
– Zaczep off Road AL-KO
– Radio z dwoma głośnikami
– Antena radiowa
– Okno dachowe Dometic 400 x 400 z moskitierą i roletą
– Okna w drzwiach z moskitierą i roletą
– Orurowanie ochronne
– Zbiornik na wodę 60L, zlew, prysznic
– Materac 200 x 150 cm
– Szafki wewnątrz kabiny
– Szafki w aneksie kuchennym
– Lodówka 35 L, 12V/230V
– Przedni kufer 0,25 m3

Wyposażenie opcjonalne przyczepy Caretta Off Road:
– Baterie słoneczne 90W
– Ogrzewanie kabiny (diesel)
– Panoramiczne okno dachowe
– Bagażnik dachowy
– Kuchenka gazowa
– Zbiornik wody szarej
– Poduszki
– Koło zapasowe
– Markiza boczna
– Namiot boczny
– Stabilizator zaczepu
– Amortyzatory
– Telewizor, DVD
– Moskitiery wielkości drzwi
– Klimatyzacja 230 V
– Łopata z mocowaniem przy kole zapasowym
– Kanister 20L z mocowaniem
– Stolik zewnętrzny

Cena od 13 900 € netto.

Komfort i funkcjonalność, jakie zapewnia Caretta Off Road, pozwolą Ci w pełni się odstresować i cieszyć się z kontaktu z naturą. Wszystkie przyczepy Caretta wykonane są z najwyższej jakości komponentów dostarczanych przez sprawdzonych producentów. Nasi projektanci ciągle pracują nad udoskonaleniem naszych przyczep kempingowych, aby w przyszłości były jeszcze lepsze i bardziej komfortowe. Twoja przyczepa wyprawowa może pomieścić wszystko co potrzebujesz aby udać się na następną przygodę, także nie musisz tracić czasu na przygotowania. Po prostu zaczepiasz przyczepę i jedziesz. Caretta Off Road to przyczepa z którą możesz podróżować po całym świecie spędzając wiele dni z dala od zgiełku i chaosu codzienności.

Przyeczepa kempingowa off-road Caretta Przyeczepa kempingowa off-road Caretta 2 Przyeczepa kempingowa off-road Caretta 3 Przyeczepa kempingowa off-road Caretta 4 Przyeczepa kempingowa off-road Caretta 5 Przyeczepa kempingowa off-road Caretta 6 Przyeczepa kempingowa off-road Caretta 7 Przyeczepa kempingowa off-road Caretta 8 Przyeczepa kempingowa off-road Caretta 9 Przyeczepa kempingowa off-road Caretta 10 Przyeczepa kempingowa off-road Caretta 11 Przyeczepa kempingowa off-road Caretta 12 Przyeczepa kempingowa wyprawowa Caretta 13 Przyeczepa kempingowa wyprawowa Caretta 14 Przyeczepa kempingowa wyprawowa Caretta 15 Przyeczepa kempingowa wyprawowa Caretta 16 Przyeczepa kempingowa wyprawowa Caretta 17 Przyeczepa kempingowa wyprawowa Caretta 18 Przyeczepa kempingowa wyprawowa Caretta 19 Przyeczepa kempingowa wyprawowa Caretta 20 Przyeczepa kempingowa wyprawowa Caretta 21 Przyeczepa kempingowa wyprawowa Caretta 22 Przyeczepa kempingowa wyprawowa Caretta 23 Przyeczepa kempingowa wyprawowa Caretta 24 Przyeczepa kempingowa wyprawowa Caretta 25 Przyeczepa kempingowa off-road Caretta 26 Przyeczepa kempingowa off-road Caretta 27 Przyeczepa kempingowa off-road Caretta 28 Przyeczepa kempingowa off-road Caretta 29 Przyeczepa kempingowa off-road Caretta 30 Przyeczepa kempingowa off-road Caretta 31 Przyeczepa kempingowa off-road Caretta 32 Przyeczepa kempingowa off-road Caretta 33 Przyeczepa kempingowa off-road Caretta 34
Odwiedź nas na Facebooku
Zapraszamy

Oferujemy sprzedaż lub wynajem mini przyczep kempingowych Caretta. Ta unikatowa seria przyczep turystycznych jest obecnie eksportowana z fabryki Adapazari do ponad 30 krajów i stała się flagowym produktem firmy Basoglu Caravan.

Tanie przyczepy Caretta wykonane są z materiałów najwyższej jakości i z wykorzystaniem podzespołów cenionych europejskich producentów.

Napisz lub zadzwoń

Adres:
ul. Sosnowa 4,
76-251 Kobylnica

e-mail: [email protected]

tel. 509 266 274